Загальна довжина, мм: 240
Довжина леза, мм: 100
Довжина ручки, мм: 140
Товщина леза, мм: 3.5
Ширина леза, мм: 30
Марка стали: 9Cr18MoV
Твердість сталі, HRC: 58-59
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: G10
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 145
Обробка поверхні клинка — поперечне сатинування. Незвичний великий отвір у клинку забезпечує дуже зручне однорукове відкриття ножа.
Клинок ножа S-32 виготовлений із геометрією «трійний клин». Спуски от обуха.
Загалом, геометрія клинка забезпечує ножу дуже гарну різкість. Насамперед, він добрий за харчовими продуктами. Хліб, тверді ковбаси, підморожені м'ясопродукти. Водночас, завдяки і самій сталі 9Сr18MoV, і грамотній термічці клинка, жодних замінів та інших неприємностей після нарізання та оброблення на ньому не з'являється. Також немає жодних проблем під час стругання й навіть нарубки дерева. Прутства, неолисті гілки та сушіння — це явно його стихія.
Спочатку здається, що ніж S-32 буде незручний для носіння в кишенях штанів. Однак під час сідання на задню кишеню джинсів, на розвантаження або риболовецькому жилеті — жодного дискомфорту. За своєї довжини та габаритності, це досить зручний для носіння ніж. Застосування в нього може бути різноманітне. Це і гарний допоміжний ніж для кухонно-лагерних робіт у поході, і гарний помічник в організації обідів і застолій в офісно-міських умовах.
Показово, що під час силових розрізів колодка ножа не наминає руку. Кліпса не переставляється, її можна тільки зняти, проте вона так вдало вписана в загальну концепцію, що не заважає власнику за жодних умов. Єдино слабким місцем здається тонкий кінчик. Ну так для силових робіт ніж S-32 особливо не призначений.
Цікаво водночас, що класичний замок лайнер-лок виготовлений настільки якісно, що навіть після силових робіт залишається на своєму належному місці — на початку п'яти клинка.
Загалом вийшов дуже симпатичний і практичний ніж. Поєднання вдалої ергономіки та якості різання зробить S-32 улюбленцем як досвідчених ножів, так і шанувальників простих складаних ножів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 105 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Маса, г | 145 |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Довжина рукояті | 135 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 9Cr18MoV |