Ніж S-23 — це поєднання різкого клинка зі спусками від обуха та дуже зручної ручки.
Клинок зроблений із якісної сталі 9Сr18MoV, яку нерідко називають близьким аналогом високоякісної сталі D2. Обробка поверхні клинка — вельми красивий поперечний сатин.
Ніж дуже гострий відразу з коробки, і до того ж уся механіка складаного ножа працює чудово прямо з коробки. Завдяки вдало реалізованому осьовому вузлу на підшипниках, клинок ножа під час розкладання буквально «літає».
• Довжина клинка — 87 міліметрів.
• Довжина заточеної частини — 81 міліметр.
• Довжина колодки — 115 міліметрів.
• Зведення 0,4 — міліметра.
• Товщина в обуху — 3 міліметри.
Варто зазначити осьовий гвинт із прямим, без премудростей, шліцом. Ширина шліца дає змогу регулювати осьовий гвинт монеткою. Це дуже зручно в будь-яких умовах, коли під рукою немає викрутки.
Накладки ручки жовтогарячого кольору — не плоскі, а об'ємні. Така об'ємна ручка дуже зручно сидить у руці. Ніж зручно тримати в руці, долоню не наминає. Підпальцева виїмка колодки має декоративно-функціональні виїмки.
У разі тривалих робіт із ножем кліпсу можна відкрутити, після чого різати та стругати хоч цілий день, не відчуваючи жодного дискомфорту.
Для зменшення ваги лайнери висвердлені. У результаті, ніж важить 130 грамів.
Загалом ніж не тільки харизматичний, але й по-своєму гарний, а також практичний. Підходить для виконання різних завдань і зручний у роботі.
Ніж із таким загальним виготовленням, механікою та сталлю — справжня знахідка для побутових ножів і взагалі всіх, кому потрібен гарний ніж на кожен день.
Загальна довжина, мм: 202
Довжина леза, мм: 87
Довжина ручки, мм: 115
Товщина леза, мм: 3
Ширина леза, мм: 25
Марка стали: 9Cr18MoV
Твердість сталі, HRC: 58-59
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: G10
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Наявність чохла: немає
Маса, г: 130
Тип паковання: кольорова картонна коробка
Додаткова інформація: результати випробувань твердості сталі представлені на фото
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Довжина леза | 87 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Тип | Складаний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Марка стали | 9Cr18MoV |
| Маса, г | 130 |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Матеріал рукоятки | Пластик G 10 |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Матеріал леза | сталь 9Cr18MoV |