Ніж складаний 401
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: Метал
Розмір леза. Довжина леза: 89 мм; Товщина леза: 2.5мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: немає; Твердість сталі, HRC: 53-56; Маса, г: 100; Загальна довжина: 209; Довжина ручки: 120 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Axis Lock; Поверхня леза: Black Oxide; Наявність чохла: так; Тип паковання: кольорова картонна коробка; Марка стали: 420
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Axis Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | так |
| Загальна довжина | 209 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 100 |
| Довжина леза | 89 мм |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Довжина рукояті | 120 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |