Загальна довжина, мм: 225
Довжина леза, мм: 100
Довжина ручки, мм: 125
Товщина леза, мм: 2.7
Ширина леза, мм: 25
Марка стали: 440 C
Твердість сталі, HRC: 57-58
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: Дерево
Тип замка: Back Lock
Маса, г: 130
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Маса, г | 130 |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 C |