Ніж, який не залишить байдужим не тільки новачка, але й досвідчених шанувальників ножів. Ніж із фіксованим клинком має дві основні переваги перед складаним ножем: - завжди готовий до роботи - не потрібно розкривати клинок, який може заклинити через забруднення шарніра; - надійний у використанні - немає ризику самовільного складання клинка через дефект, забруднення або руйнування механізму фіксації.
Ніж обладнаний досить великим і потужним клинком типу Drop Point зі зниженням лінії обуха. Вістря леза розміщене на осі програми сили під час уколу, такий клинок однаково добре ріже та коле. Клинок має фальшлезо на обуху, яке утворене спусками без заточування. Фальшлезво допомагає клинку під час заколисування входити в розрізаний матеріал. Товщина клинка в 5 мм, центральні частки, призначені для збільшення міцності клинка — все це говорить про те, що ніж спроєктований на суворі умови експлуатації. Феноменальна міцність ножа забезпечується тим, що лезо та хвостовик виготовлені з єдиної смуги сталі. Клинок ножа виготовлений із дзеркально відполірованої сталі марки 440С, дуже популярного та гідного ножового матеріалу. 440С — досить тверда сталь, ножі з неї чудово ріжуть і довго не тупляться.
Колодка ножа має прямокутний переріз і виготовлена із сучасних синтетичних матеріалів типу "еластомір", стійких до агресивних середовищ. «Шерша» і м'яка структура колодки забезпечить надійне зчеплення з рукою. У колодці передбачений отвір під темляк. Наявність темляка (вершкова або ремінна петля) у ножах із ручкою без обмежувача захистить пальці руки від зісковзування на лезо клинка. Крім цього, темляк дає змогу вивільняти пальці руки для виконання будь-якої роботи, не випускаючи ніж із руки. На кінці колодки є металева навершена. До комплекту постачання ножа входять поясні піхви з якісної натуральної шкіри вищого ґатунку.
Прекрасна сталь, універсальність леза дасть Вам змогу легко використовувати це ніж для виконання практично всіх різновидів ножових робіт. Ніж 903 P стане надійним супутником мисливця, туриста, рибалки, виживальника та просто прихильника вилазок на природу.
Виробник: Grand Way
Тип ножа: Нескладаний
Загальна довжина, мм: 280
Довжина леза, мм: 160
Довжина ручки, мм: 120
Товщина леза, мм: 4.9
Ширина леза, мм: 33
Марка стали: 440 C
Твердість сталі, HRC: 57-58
Поверхня леза: Mirror Polish
Матеріал руків'я: Гума
Наявність чохла: да
Матеріал чохла: Кожа
Маса, г: 274
Тип паковання: кольорова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Нескладною |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | так |
| Загальна довжина | 280 мм |
| Товщина леза | 4.9 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Довжина леза | 160 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
| Довжина рукояті | 120 мм |
| Маса, г | 274 |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |