Загальна довжина, мм: 190
Довжина леза, мм: 80
Довжина ручки, мм: 110
Товщина леза, мм: 3
Ширина леза, мм: 19
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 52-55
Поверхня леза: Mirror Polish
Матеріал руків'я: алюміній
Тип замка: Back Lock
Маса, г: 130
3061 B — суцільнометалевий ніж невеликого розміру та класичного дизайну. Клинок 13061 B зроблений із проверною часом неіржавкої 420 сталі. Порівняно невеликий вміст вуглецю в марці цієї сталі забезпечує її в'язкістю та винятковою стійкістю до іржі. До того ж ця особливість позитивно впливає і на міцність — сталь менш крихка.
Звичайно, м'яка сталь оцінить і те, що клинки з неї тупляться швидше, особливо, у зв'язуванні з дорожчими аналогами. Але водночас і правляться, і точать клинки з 420 сталі — легко та практично на всьому. Мусат, безліч точильних каменів і навіть звичайні кухонні точила — без зусиль призведуть затуплений ніж у робочий стан. Що, звичайно, дуже корисно для туристичних ножів.
У розкладеному вигляді клинок фіксується надійним замком типу бек лок. Замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка.
Колодка ножа 13061 B забезпечена алюмінієвими накладками з об'ємними зображеннями та написами. Вони надають класичному стилю цього ножа дух Дикого Заходу та епохи Першопрохідців.
У комплекті з ножем йде подарункова коробка-футляр.
Складной нож 13061 B — це поєднання міцності, компактності та стилю в суцільнометалевому виготовленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 19 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Маса, г | 130 |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | подарункова коробка з вкладишем |
| Марка стали | 420 |