Нескладаний ніж 148121 — це класика інструментів для виживання. Історія ножів такого типу почалася з спроб створення ножа, що входить в аварійний НАЗ бойових пілотів. Нинішні ж екземпляри входять до екіпірування багатьох мисливців, рибалок, туристів і шанувальників бушкрафту. Таку популярність ножу забезпечує низка чинників — у нього дуже багато продуманих деталей, він практичний і універсальний.
Пластикові піхви — ніж у них зручно носити як на поясі, так і просто зберігати — наприклад, у рюкзаку. Ніж щільно утримується всередині завдяки «пружині» з бугорком, яка просто вирізана в корпусі піхви. Коли ви кладете ніж у піхви — виступ підпальцевої виїмки відсуває цю «пружинку». Після чого вона відгинається назад і надійно фіксує ніж. Додатково щільності усадки сприяє й те, що ремінець підвісу заправлений і приклепан всередині піхви. Крім того, знизу піхов є кілька отворів: дренажне в самому низу, щоб із ножа стікала вся зайва волога, а також два круглі отвори на краях, які дають змогу носити ніж на шиї або закріпити його за допомогою додаткового шнура, на розвантажувальним жилетом або рюкзаком (в положенні колодкою вниз).
Ручка — гумопластик із чудовою комбінацією властивостей — досить пружна, що надає більше комфортності та досить тверда, щоб не деформуватися й не псуватися від найменшої подряпини. Насічка — на межі агресивності, дуже чіпка. Ніжом можна користуватися в найекстремальніших умовах — він не ковзатиме навіть у вологих або замащених жиром руках, що особливо зручно під час оброблення на полюванні або риболовлі.
Хвостовик ножа на кілька міліметрів виступає з колодки, що слугує своєрідним «індикатором»: перед вами справжній фултанг, а не щось, зібране зі шматочків. Плюс, може працювати як склобій і якийсь примітивний молоток або киянка. Біля хвостовика розміщений отвір під темляк.
Загалом, за всієї компактності ніж цілком собі ламкий: товщина леза в обуху майже 4 міліметри, загальна вага — 153 грами. Ніжом сміливо можна рубати великі щіпки, батоніти невеликі полешки, грубо стругати, підрубувати неолисті кістки під час оброблення. Водночас він дуже компактний, тож у разі якщо ви його маєте, може бути і ваш міський фіксид. Grand Way 148121 — це добротний ніж для мисливців, рибалок, туристів та інших прихильників активного відпочинку, яким потрібен саме надійний інструмент і надійний супутник, який не підведе за різних умов і обставин.
Виробник: Grand Way
Тип ножа: Нескладаний
Загальна довжина, мм: 210
Довжина леза, мм: 95
Довжина ручки, мм: 115
Товщина леза, мм: 3.8
Ширина леза, мм: 26
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 52-55
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: гумопластик
Наявність чохла: да
Матеріал чохла: пластик
Маса, г: 153
Тип паковання: кольорова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | резинопластик |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Маса, г | 153 |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Вид ножа | Нескладною |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |
| Загальна довжина | 210 мм |