Ніж складаний 140101
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: Метал
Розмір леза. Довжина леза: 94 мм; Ширина леза: 33.0мм; Товщина леза: 3.2мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: так; Твердість сталі, HRC: 52-55; Маса, г: 263; Загальна довжина: 218; Довжина ручки: 124 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Liner Lock; Поверхня леза: Black Stonewash; Наявність чохла: ні; Ручна робота: немає; Тип паковання: кольорова картонна коробка; Марка стали: 420
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 33 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Black Stonewash |
| Наявність чохла | немає |
| Ручна робота | немає |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 263 |
| Довжина леза | 94 мм |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Довжина рукояті | 124 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Загальна довжина | 218 мм |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |