Ніж складаний 6353 CT
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: Метал
Розмір леза. Довжина леза: 78 мм; Товщина леза: 2.7мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: так; Твердість сталі, HRC: 57-58; Маса, г: 126; Загальна довжина: 190; Довжина ручки: 112 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Frame Lock; Поверхня леза: Anodized; Наявність чохла: ні; Ручна робота: немає; Тип паковання: кольорова картонна коробка; Марка стали: 440 C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Ручна робота | немає |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 126 |
| Довжина леза | 78 мм |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Довжина рукояті | 112 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |