Складаний туристичний ніж від компанії Grand Way.
5812 WKP — це класична модель туристичного ножа, дизайн якої витриманий у спокійному, традиційному ключі. Жодних новомодних композитних пластиків і порошкових сталей, жодних кліпс і пристосувань для однорукого відкривання. Тільки перевірені часом матеріали: неіржавка сталь 440С, палісандр, нерозбірна конструкція та замок беклок.
Сталь 440С, яка використовується під час виробництва клинка — класичний ножовий матеріал, що застосовується в галузі вже понад 50 років. Шанувальники ножів цінують 440С за високу твердість і здатність до тривалого збереження властивостей різальної крайки. Клинок традиційний для туристичних ножів — це «дропійнт» із плоскими спусками від обуха. Клинки такого типу мають прекрасну різкість і проникність, зі збереженням міцності властивостей вістря ножа. Досить помітне «брюшко» на різальній крайці клинка, збільшує її довжину, що не може не позначитися позитивно на обробних здібностях ножа. Малюнок, нанесений на лезо ножа методом травлення, дещо пом'якшує строгий дизайн і дає змогу приховати дрібні дефекти поверхні, що з'являються внаслідок експлуатації.
Колодка досить велика, має прямокутний переріз і зручну форму, яка гарантуватиме надійне захоплення для рук різного розміру. Палісандр, який використовується як накладка колодки, славиться своїм гарним, привабливим малюнком, а також великою щільністю і здатністю до полірування. Але основний актив «дерев'яної» колодки — це не зовнішня привабливість, а тепла поверхня в холодну пору року, що дає змогу працювати ножем без рукавички.
Як запірний механізм клинка використаний надійний замок «бек лок», що являє собою коромисло з гачком, що фіксує клинок за спеціальний проріз у п'яті леза. Великий робочий ніж, здатний легко виконати найрізноманітніші завдання як у межах міста, так і на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Маса, г | 157 |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Довжина рукояті | 127 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | немає |
| Ручна робота | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 C |