05 TK Grand Way — це нескладний ніж мисливського призначення, який чудово підходить для виконання цілої низки завдань у польових умовах. Він забезпечений клинком із неіржавкої сталі 440C, якою характерна підвищена корозієстійкість — вона чудово підходить навіть для ножів, які використовуються в умовах підвищеної вологості.
Гарні та її механічні властивості — зносостійкість і опірність навантаженням. Різальна крайка надовго зберігається гострою. Тому марку цієї сталі використовують у виробництві мисливських і туристичних ножів, як-от 05 TK.
Доповнюються всі ці переваги серейторним заточуванням, що йде практично по всій довжині обуха. Серейтор полегшує роботу з в'язкими та щільними матеріалами, а також дає змогу основній різальній крайці довше залишатися в робочому стані. Це важливо в різних екстремальних обставинах, адже зубчики серейтора залишаються ефективними, навіть затупившись.
Дерев'яна ручка ножа прикрашена й додатково посилена сталевим больстером і навершям із виступом для кріплення темляка. Продумані форми колодки, з виїмками для пальців і невеликим виступом, забезпечують зручність і міцність схоплення під час роботи з 05 TK.
Ніж 05 TK від компанії Grand Way — це багатоцільовий різальний інструмент, який є вашим надійним помічником в умовах дикої природи.
Загальна довжина, мм: 225
Довжина леза, мм: 107
Довжина ручки, мм: 118
Товщина леза, мм: 2.1
Ширина леза, мм: 29
Марка стали: 440 C
Твердість сталі, HRC: 57-58
Поверхня леза: Mirror Polish
Матеріал руків'я: Дерево
Наявність чохла: да
Матеріал чохла: Тканина
Маса, г: 133
Тип паковання: кольорова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Нескладною |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | так |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Товщина леза | 2.1 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Довжина леза | 107 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Довжина рукояті | 118 мм |
| Маса, г | 133 |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |