| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 82 |
| Довжина леза | 70 мм |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Довжина рукояті | 100 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |