Загальна довжина, мм: 200
Довжина леза, мм: 80
Довжина ручки, мм: 120
Товщина леза, мм: 2.8
Ширина леза, мм: 33
Марка стали: 440 C
Твердість сталі, HRC: 57-58
Поверхня леза: Mirror Polish
Матеріал руків'я: Кап берези
Тип замка: Back Lock
Маса, г: 195
Великий ніж у класичному стилі з коротким масивним клинком. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі марки 440С. Сталь 440с є сучасною високовуглецевою неіржавкою сталлю. Візитна картка 440С висока зносостійкість і твердість, яка забезпечується високим вмістом вуглецю та легом молібденом і ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Back Lock.Один із ранніх типів ножових замків давно знайомий кожному. Міцний, надійний стійкий до забруднення замок. Велика ручка ножа вигнутої форми, підійде і великій, і дрібній руці, і прекрасно підходить для оброблення та зняття шкіри. Також буде зручна і на пікніку. Сама колодка утворена сталевими лайнерами на гвинтах і має гарні дерев'яні накладки.
Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення, стійка до вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки чудово гармоніюють із полірованим клинком і масивним больстером. Потужний клинок впорається з найважчою роботою, чи то нарізання бутербродів на пікніку, чи то оброблення дичини на полюванні. Потужний, гарний робочий ніж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Кап берези |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Маса, г | 195 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина рукояті | 120 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 C |