| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 185 |
| Довжина леза | 110 мм |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Довжина рукояті | 135 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |