Є така категорія компактних складаних ножів — затискачі для грошей, одного з представників цієї родини, ніж Grand Way 6682 BK, ми познайомимо зручніше.
Сталь марки 420, з якої виготовлений клинок ножа — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Ніж Grand Way 6682 BK отримав надійний замок типу «Liner Lock». Головним аргументом шанувальників такого типу фіксатора немає в ножі «зайвих» деталей і простішої конструкції. Колодка ножа абсолютно безхітроста — це смуга металу. Отвір у клинку, а також конструкція замка дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою або використання як оригінальний затискач, наприклад, для грошей.
Чудова дизайнерська робота. Ніж унікальної конструкції, мінімального розміру та ваги. Плоска форма дає змогу легко діставати ніж і бути йому непомітним під час щоденного носіння. Практична модель має сучасний та свіжий вигляд. Чудовий ніж для щоденного носіння. Розкрити паковання або конверт, заточити олівець, відрізати навіть товсту мотузку або затяжку на одязі, почистити яблуко нарізати піцу, все це ніж зробить без зусиль, а завдяки скромним габаритам цей ніж не привертатиме зайвої уваги й буде завжди під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 55 мм |
| Товщина леза | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 54-56 |
| Маса, г | 35 |
| Загальна довжина | 115 мм |
| Довжина рукояті | 60 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |