| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал, Mikarta |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Маса, г | 230 |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Довжина рукояті | 130 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 C |