Набір ножів 2002 (BOX)
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: натуральна перламутрова мушля, Метал
Розмір леза. Довжина леза: 90.9 мм; Товщина леза: 2.4мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: немає; Твердість сталі, HRC: 55-58; Загальна довжина: 190; Довжина ручки: 100.1 мм; Тип ножа: Складаний; Поверхня леза: Satin Finish; Наявність чохла: так; Тип паковання: дерев'яна коробка; Марка стали: 440 C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Твердість сталі, HRC | 55-58 |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | так |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Вигляд упаковки | дерев'яна коробка |
| Марка стали | 440 C |
| Довжина леза | 90.9 мм |
| Довжина рукояті | 100.1 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Матеріал рукоятки | натуральна перламутрова черепашка, Метал |