Нож складной 450 NGF (BOX)
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: ріг бика
Розмір леза. Довжина леза: 95 мм; Ширина леза: 24.0мм; Товщина леза: 2.7мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: немає; Твердість сталі, HRC: 55-58; Маса, г: 181; Загальна довжина: 225; Довжина ручки: 130 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Back Lock; Поверхня леза: Satin Finish; Наявність чохла: ні; Тип паковання: дерев'яна коробка; Марка стали: 440 C
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 181 |
| Довжина леза | 95 мм |
| Твердість сталі, HRC | 55-58 |
| Довжина рукояті | 130 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Матеріал рукоятки | ріг бика |
| Вигляд упаковки | дерев'яна коробка |