Ніж Grand Way 4216 BST (SET) — це вельми цікаве поєднання класичного та багатофункціонального ножа. Зарахувати його до багатофункційних ножів дають змогу три клинки. І в підсумку ми маємо класичний ніж міського джентльмена, але з невеликим набором клинків. Це варіація на тему класичного дроп-потінту, шипфут і спей-поїнт.
Клинки ножа Grand Way 4216 BST (SET) розрізняються за формою, що, втім, ніяк не позначається на їхніх різальних властивостях, ріжуть усі вони чудово. Клинки ножа виготовлені зі сталі 440 С, дуже популярного ножового матеріалу. Ножі зі сталі 440 С чудово ріжуть і довго не тупляться, а також характеризуються підвищеною корозієстійкістю.
Ніж обладнаний одним із найпростіших варіантів замка — сліпонтом. За великим рахунком, це навіть не замок як такий — у розкладеному вигляді клинки фіксуються спеціальною пружинною пластиною. Якщо на обух клинка натиснути із зусиллям, то ніж складається. Це механізм без жорсткої фіксації, але все ж досить надійно оберігає клинок від випадкового складання.
Колодка надає ножу особливого шарму, у її оздобленні використана натуральним перламутром і латунню. Grand Way 4216 BST (SET) – это багатозадачний ніж щоденного носіння, який однаково доречний у кишені джинсів або костюма. Поєднання красивих, натуральних матеріалів колодки та полірованих у дзеркало клинків надає йому гармонійного вигляду стильного класичного ножа.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина клинка менш ніж 90 мм, товщина клинка менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Ширина леза | 10 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | натуральна перламутрова черепашка, Латунь |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 55-58 |
| Маса, г | 62 |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Довжина рукояті | 90 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 C |