Ніж складаний 8016 BKA (BOX)
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: натуральна перламутрова мушля, Мармур
Розмір леза. Довжина леза: 160 мм; Ширина леза: 26.0мм; Товщина леза: 3.4мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: немає; Твердість сталі, HRC: 55-58; Маса, г: 473; Загальна довжина: 370; Довжина ручки: 210 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Liner Lock; Поверхня леза: Mirror Polish; Наявність чохла: ні; Тип паковання: подарункова коробка з вкладишем; Марка стали: 440 C
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 3.4 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 370 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 473 |
| Довжина леза | 160 мм |
| Твердість сталі, HRC | 55-58 |
| Довжина рукояті | 210 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Матеріал рукоятки | натуральна перламутрова черепашка, Мармур |
| Вигляд упаковки | подарункова коробка з вкладишем |