Загальна довжина, мм: 260
Довжина леза, мм: 120
Довжина ручки, мм: 140
Товщина леза, мм: 2.5
Ширина леза, мм: 22
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 53-56
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: Метал, Дерево
Тип замка: Back Lock
Маса, г: 160
Великий ніж класичного дизайну з довгим клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Колодка ножа виготовлена зі сталевих пластин скріплених заклепками. Дерев'яні накладки на колодці простої форми виготовлені з двох сортів дерева, світлого та темного. Красива деревина, використовувана для накладок, пройшла спеціальне оброблення, стійка до вологи та гниття, приємна на дотик і просто має чудовий вигляд. Для більшої міцності колодки, біля осьового гвинта, є сталеві литі больстери з гарним орнаментом.
Ніж відкривається за спеціальний вузький отвір у клинку та фіксується у відкритому положенні важільним замком. Важільний замок, так званий Lock Back, один із ранніх типів ножових закрепів, вже давно у виробництві, надійний і міцний.
Вам набридли складані ножі з коротким клинком, якими незручно розрізати буханку хліба? Вихід є! У цього ножа з довжиною клинка все гаразд. Велика ковбаса, хліб, оброблення риби... цьому ножу до снаги все, що робить і нескладаний ніж. Чудовий ніж із дуже зручною ручкою. Приємна важкість ножа, зумовлена товстими накладками та міцною сталевою проставкою в колодці. Великий і надійний ніж для різних завдань.
Ніж постачається в чохлі з кордури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 160 |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Довжина рукояті | 140 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |