Ніж складаний 208 A
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: Метал
Розмір леза. Довжина леза: 80 мм; Ширина леза: 24.0мм; Товщина леза: 2.8мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: так; Твердість сталі, HRC: 53-56; Маса, г: 75; Загальна довжина: 175; Довжина ручки: 95 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Frame Lock; Поверхня леза: Black Oxide; Наявність чохла: ні; Тип паковання: кольорова картонна коробка; Марка стали: 420
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 75 |
| Довжина леза | 80 мм |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Довжина рукояті | 95 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |