Компактний ніж класичних форм із клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Збалансована та продумана модель. Колодка простої й одночасно ергономічної форми з розвиненим упором має накладки з алюмінієвого сплаву. Для впевненого утримання на накладки нанесене шорстке рифлення. Розвинені упори та насічка забезпечують впевнене утримання й безпечну роботу ножем. Сама колодка виготовлена зі сталевих пластин на гвинтах, має ущільнену форму та для зручності постійного носіння обладнана знімною сталевою кліпсою. Кліпса високо посаджена та підігнута так, щоб приховувати ніж у кишені повністю, не привертаючи зайвої уваги.
Невеликий і акуратний клинок з вістрям списоподібної форми чудово підійде для будь-яких побутових робіт. Ніж відкривається однією рукою за спеціальні двосторонні штифти та фіксується у відкритому положенні лінійним замком Liner Lock. Замок добре відпрацьований у виробництві та зарекомендував себе як простий, надійний і невибагливий механізм.
Дуже продуманий компактний ніж. Легкий, компактний, зручний і непомітний. Усе в цьому ножі спрямоване на те, щоб зробити роботу ним зручною й ефективною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 115 |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |