Загальна довжина, мм: 199
Довжина леза, мм: 89
Довжина ручки, мм: 110
Товщина леза, мм: 2.8
Ширина леза, мм: 14
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 53-56
Поверхня леза: Mirror Polish
Матеріал руків'я: Метал, пластик
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 90
Складаний ніж із вузьким клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Цей гарний і елегантний ніж, справжній ніж джентльмена. Вузький і акуратний клинок списоподібної форми, прекрасно гармонує з вузькою ручкою оригінальної форми. Попри свої габарити, ручка винятково ергономічна — розширення навершя, невеликий упор і рифлення під великий палець роблять цю елегантну ручку винятково зручною. Холодний метал колодки прикрашений вставкою, що імітує перламутр. Для зручного та швидкого розкриття ножа однією рукою, на клинку передбачені спеціальні двосторонні штифти.
У відкритому положенні клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою. Колодка ножа являє собою дві потужні сталеві пластини з неіржавкої сталі, що в поєднанні з довгими металевими больстерами робить ніж винятково міцним.
Чудова модель просунутого дизайну. Компактний ніж із досить довгим вузьким клинком. Цей ніж не займе багато місця і може бути завжди під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 14 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал, Пластик |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 90 |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |