Складаний ніж кинджального типу з клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Цей гарний суцільнометалевий ніж — справжній складаний кинджал. Симетричний клинок із невеликими упорами повністю ховається в ручці в складеному положенні, що робить носіння цього ножа комфортним і безпечним. Для зручного та швидкого розкриття ножа на клинку передбачений спеціальний штифт.
У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Frame Lock. Цей замок є подальшим розвитком добре відомого та відпрацьованого у виробництві замка Liner Lock. Цей замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Колодка ножа являє собою дві потужні сталеві пластини з неіржавкої сталі без накладок, що робить ніж міцним, плоским і зручним у носінні, для чого він обладнаний знімною кліпсою. Кліпса дуже вдалої конструкції дає змогу повністю приховати ніж у кишені, щоб не притягувати зайвих поглядів. Для більшої зручності поверхня колодки має спеціальне шорстке покриття, яке приємно на дотик і чудово поєднується з чорним клинком. В підсумку виходить яскравий, стильний і хижий ніж на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 21 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | полімер, Метал |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 120 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина рукояті | 111 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |