Загальна довжина, мм: 195
Довжина леза, мм: 85
Довжина ручки, мм: 110
Товщина леза, мм: 2.8
Ширина леза, мм: 27
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 53-56
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: алюміній
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 130
Яскравий стильний і компактний ніж із клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Колодка ножа виготовлена зі сталевих пластин з алюмінієвими накладками. Для зручності утримання на накладках нанесений спеціальний рельєф. Світле анодування накладок прекрасно гармоніює з елегантним клинком. У відкритому положенні клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Сам клинок, з вузькими отворами має чітко окреслений упор, подвійні штифти для одноручного відкривання та рельєфну насічку на обуху під великий палець. Упор на клинку, крім безпеки, може забезпечувати також прискорене відкривання ножа, коли досить натиснути на вищий упор і «вимкнути» клинок. Для зручності постійного носіння ніж обладнується сталевою кліпсою. Яскравий, компактний, стильний ніж передового дизайну. Він не має бути непомітним, він притягуватиме до себе погляд.
Легкий, необтяжливий і неагресивний ніж на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | алюміній |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 130 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |