Загальна довжина, мм: 199
Довжина леза, мм: 89
Довжина ручки, мм: 110
Товщина леза, мм: 2.2
Ширина леза, мм: 22
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 53-56
Поверхня леза: Black Oxide
Матеріал руків'я: Метал
Наявність кліпси: да
Тип замка: Frame Lock
Маса, г: 112
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм.
Складаний суцільнометалевий ніж із клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Хижий клинок цього ножа справжня знахідка для прихильників компактних і одночасно міцних ножів. Для зручного та швидкого розкриття ножа на клинку передбачений спеціальний двосторонній штифт, але також ніж можна розкрити, скориставшись витичним із колодки упором. Завдяки цьому упору ніж безпечний у роботі навіть попри суцільнометалеву ручку. Сама колодка являє собою дві потужні сталеві пластини з неіржавкої сталі без накладок, що робить ніж міцним, плоским і зручним у носінні, для чого він обладнаний знімною кліпсою. Чорне покриття додатково захищає деталі ножа від окиснення і робить ніж непомітним у темряві або на темному одязі.
У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Frame Lock. Цей замок є подальшим розвитком добре відомого та відпрацьованого у виробництві замка Liner Lock. Цей замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Чудовий зручний і безпечний ніж новаторського дизайну на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 112 |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |