Загальна довжина, мм: 135
Довжина леза, мм: 60
Довжина ручки, мм: 75
Товщина леза, мм: 2.6
Ширина леза, мм: 28
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 53-56
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: Дерево
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 90
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Маленький міцний ніж новаторського дизайну з клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Колодка ножа виготовлена зі сталевих пластин, скріплених гвинтами. Накладки на колодку, з невеликими підпальцевими виїмками, виготовлені з дерева з дуже гарною текстурою. Гарна червона деревина, використовувана для накладок, пройшла спеціальне оброблення, стійка до вологи та гниття, приємна на дотик і просто має чудовий вигляд. Для надійного утримання дерев'яні накладки мають чіпке ромбоподібне рифлення.
У відкритому положенні клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою. Унікальне керування лінійним замком за допомогою кнопки! Щоб розблокувати замок, потрібно просто натиснути на кнопку. Це зручно робити навіть у рукавичках. Ніж може бути легко відкритий однією рукою за спеціальні двосторонні штифти на клинку.
Дуже приємна модель. Ніж дуже легкий, надійний і невибагливий. Зручна ручка та грамотно виготовлений клинок роблять цей ніж повноцінним робочим інструментом для різних дрібних робіт, а мала вага дасть змогу йому перебувати з вами постійно. Маленький, неагресивний ніж на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 90 |
| Загальна довжина | 135 мм |
| Довжина рукояті | 75 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |