Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Зручний ніж з алюмінієвими накладками колодки з клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всіх — мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Дивовижно приємна модель компактного універсального ножа. Колодка ножа, складної ергономічної форми, виготовлена зі сталевих пластин із накладками з високоякісного алюмінієвого сплаву. Зручному хвату ножа сприяє складне оброблення поверхні колодки, завдяки чому колодка надійно сидить у руці. Стильні діагональні ризики, глибокі підпальцеві виїмки та рифлення, все це робить ніж нековзним і безпечним у роботі. Акуратний клинок можна відкрити однією рукою за спеціальні двосторонні штифти. Частково чорне покриття клинка зменшує відблиск леза, додатково захищає його від іржі, спрощує очищення й чудово гармонує з чорними накладками колодки.
Для постійного носіння на кишені ніж обладнується знімною сталевою кліпсою, винятково вдалої форми. У відкритому положенні клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою. Модель ножа виготовлена в модерністському стилі. Ніж сучасного дизайну із сучасних матеріалів, досить великий для повсякденних завдань і досить легкий і компактний для комфортного постійного носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 120 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish, Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |