Нож складной 533
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: Метал, Дерево
Розмір леза. Довжина леза: 89 мм; Ширина леза: 20.0мм; Товщина леза: 2.2мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: немає; Твердість сталі, HRC: 53-56; Маса, г: 118; Загальна довжина: 199; Довжина ручки: 110 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Back Lock; Поверхня леза: Satin Finish; Наявність чохла: ні; Тип паковання: кольорова картонна коробка; Марка стали: 420
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 118 |
| Довжина леза | 89 мм |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |