Загальна довжина, мм: 200
Довжина леза, мм: 85
Довжина ручки, мм: 115
Товщина леза, мм: 2.5
Ширина леза, мм: 23
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 53-56
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: G10
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 95
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Невеликий і легкий складаний ніж обтічної форми з клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність — така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всіх — мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
У відкритому положенні клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою. Колодка ножа являє собою дві сталеві пластини з неіржавкої сталі з накладками із шорсткого композитного матеріалу G-10, який являє собою високоякісний склопластик. Завдяки поєднанню склопластикових накладок і сталевих лайнерів, колодка вийшла легкою й міцною одночасно. Шорстка поверхня накладок додатково текстурована під стилізовані язики полум'я, прекрасно сидить у руці та не ковзає.
Неширокий клинок із чітко вираженим вістрям, робить цей ніж справжнім складаним універсалом, зручним для будь-якої роботи. Добре він покаже себе і на риболовлі, і на пікніку, і в поході за грибами. Невеликий і верткий клинок може добре показати себе в парі з великим ножем, коли буде потрібна велика точність у роботі. Спеціальний штифт на клинку дає змогу без проблем відкривати ніж однією рукою, а кліпса робить цей ніж зручним для постійного носіння.
Прекрасний легкий складаний ніж із сучасних матеріалів для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Пластик G 10 |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 95 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |