Загальна довжина, мм: 195
Довжина леза, мм: 85
Довжина ручки, мм: 85
Товщина леза, мм: 2.6
Ширина леза, мм: 23
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 53-56
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: Метал
Наявність кліпси: да
Тип замка: Frame Lock
Маса, г: 110
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, відсутність упору.
Невеликий суцільнометалевий ніж новаторського дизайну з клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всіх — мусати, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Хижий клинок цього ножа справжня знахідка для прихильників компактних і одночасно міцних ножів. Для зручного та швидкого розкриття ножа на клинку передбачений спеціальний двосторонній штифт. Колодка ножа являє собою дві потужні сталеві пластини з неіржавкої сталі без накладок, що робить ніж міцним, плоским і зручним у носінні, для чого він обладнаний знімною кліпсою. Кліпса вдалої форми дає змогу носити ніж глибоко в кишені, не привертаючи уваги.
Обтічна форма колодки зі шліфованими площинами, прикрашена дизайнерським лазерним гравіюванням на лицьовій стороні. У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Frame Lock. Цей замок є подальшим розвитком добре відомого та відпрацьованого у виробництві замка Liner Lock. Цей замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Міцний, компактний, стильний суцільнометалевий ніж новаторського дизайну на кожен день
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 110 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина рукояті | 85 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |