Ніж складаний 02020
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: Метал
Розмір леза. Довжина леза: 75 мм; Ширина леза: 20.0мм; Товщина леза: 2.3мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: немає; Твердість сталі, HRC: 53-56; Масса, г: 70; Загальна довжина: 170; Довжина ручки: 95 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Liner Lock; Поверхня леза: Black Oxide; Наявність чохла: ні; Тип паковання: кольорова картонна коробка; Марка стали: 420
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 70 |
| Довжина леза | 75 мм |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Довжина рукояті | 95 мм |
| Наявність кліпси | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |