00597 Grand Way — цікава модель складаного ножа з клинком із неіржавкої 420 сталі. Це дуже поширена сталь, що характеризується високою корозійністю. Вона дуже добра для ножів повсякденного використання (EDC) і туризму, оскільки виготовлені з неї клинки не бояться іржі, легко точиться й справляться.
Всі ці її властивості додатково посилені за допомогою функціонально-декоративного покриття сірого кольору, що захищає клинок від подряпин і слідів використання.
Замок ножа — класичний, простий у використанні та надійний лайнер-лок. Замок дає змогу розкладати ніж однією рукою й не боїться бруду.
Накладки колодки зроблені з металу з покриттям під мисливський камуфляж. Колодка ножа має продуману форму з розвиненими підпальцевими виїмками, що робить колодку зручною та комфортною в роботі. Спеціальні двосторонні шпеники дають змогу швидко приводити ніж у робочий стан однією рукою.
Для зручності постійного носіння ножа 00597 на колодці передбачена металева кліпса.
00597 Grand Way — цікава модель складаного складаного ножа в ненав'язливому дизайні, чудовий вибір для тих, хто шукає собі ніж у міський EDC-набір або для нескладних походів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 21 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Маса, г | 105 |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |