Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза, менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2.6 мм, брак упору.
Маленький складаний ніж кинджального типу з клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також сприятливо впливає і на міцність: така сталь менш тендітна.Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорожчі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж до бойової форми без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Цей компактний ніж із симетричною ручкою кинджального типу справжня знахідка для невеликої кишені. У складеному положенні клинок майже повністю ховається в колодці та, що робить носіння цього ножа комфортним і безпечним. Для зручного та швидкого розкриття ножа на клинку передбачений спеціальний двосторонній штифт.
У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Liner Lock. Цей замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою. Колодка ножа являє собою дві сталеві пластини з неіржавкої сталі з накладками з алюмінієвого сплаву. На зовнішній стороні колодки розміщені додаткові вставки із шорсткого армованого композиту G-10.
На внутрішньому боці розміщена сталева кліпса, ця сторона гладка для зручності транспортування і зняття ножа з кишені. Під вказівний і великий пальці зроблені виїмки з чіпким рифленням. Чудовий дизайн металевої ручки не тільки оживляє холодний метал, але й робить поверхню більш шорсткою і зручною для утримання. Яскравий, стильний, одночасно хижий і непомітний ніж на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал, Пластик G 10 |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Маса, г | 75 |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Довжина рукояті | 90 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |