Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, товщина леза менш ніж 2,6 мм, немає упору.
Яскравий і незвичайний ніж із клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливе леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всіх — мусити, будь-які точильні камені й навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Унікальний замок на цьому ножі приводиться в дію клавішею на колодці. Зсунувши важіль вперед, Ви розблокуєте фіксатор і можете розкрити або скласти ніж. Прекрасне рішення дає змогу легко відкривати та складати ніж однією рукою, просто провівши пальцем по зубчастій поверхні п'яти клинка.
Колодка ножа виготовлена зі сталевих пластин з алюмінієвими накладками. Для зручності утримання на накладках нанесений спеціальний рельєф. Світле анодування накладок прекрасно гармоніює з темним клинком. Сам клинок, з вузькими долами, у закритому положенні повністю ховається в колодці, що робить перенесення ножа комфортним і безпечним. Темне покриття додатково захищає клинок від агресивних середовищ і спрощує його очищення. На додаток, у навершенні колодки міститься спеціальний ударний шип для розбивання скла, який використовується в ножах рятувальників.
Яскравий, компактний, оригінальний ніж з унікальною системою відкриття та фіксації клинка, який може виявитися корисним як на пікніку, так і допомогти вибратися з розбитої машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Маса, г | 120 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Axis Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |