| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 13 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 67 |
| Довжина леза | 85 мм |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Довжина рукояті | 100 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |