Загальна довжина, мм: 195
Довжина леза, мм: 85
Довжина ручки, мм: 110
Товщина леза, мм: 2.8
Ширина леза, мм: 28
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 52-55
Поверхня леза: Black Oxide
Матеріал руків'я: Метал, Дерево
Наявність кліпси: да
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 150
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, немає упору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал, Дерево |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Маса, г | 150 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |