Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Стильний суцільнометалевий ніж із клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо, леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Колодка ножа виготовлена зі сталевих пластин з алюмінієвими накладками. Для зручності утримання на накладках нанесений спеціальний рельєф. Чорне анодування накладок підібране під колір чорного покриття клинка. У відкритому положенні клинок фіксується надійним і відпрацьованим у виробництві замком Liner Lock, який чудово себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Сам хижий клинок, з двояко-вигнутим лезом має подвійні штифти для одноручного відкривання та рельєфну насічку на обуху під великий палець. Для зручності постійного носіння ніж обладнується сталевою кліпсою також пофарбованою в чорний колір. Хижий, компактний, стильний ніж передового дизайну. Непомітний у темряві та на спорядженні, він не притягуватиме до себе погляд. Легкий, необтяжливий і функціональний ніж на кожен день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Маса, г | 105 |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |