Складаний ніж із дерев'яними накладками та клинком із 420 сталі. Сталь марки 420 — це відпрацьована у виробництві неіржавка сталь бюджетного сегмента. Порівняно невеликий вміст вуглецю робить цю сталь в'язанням і виключно стійкою до іржі. Невеликий вміст вуглецю також позитивно впливає й на міцність: така сталь менш крихка. Можливо леза таких ножів тупляться трохи швидше за дорогі марки, але й точиться вона теж дуже легко та буквально на всьому: мусати, будь-які точильні камені та навіть V-подібні стругачки без зусиль призведуть затуплений ніж у бойову форму без труднощів, а твердості вистачить із надлишком для побутових завдань.
Клинок цього ножа пристосований для одноручного відкривання завдяки спеціальному штифту. У розкритому положенні клинок фіксується потужним замком Liner Lock. Замок прекрасно себе зарекомендував як простий, надійний і невибагливий пристрій фіксації клинка. Він стійкий до забруднення й дає змогу легко складати ніж однією рукою.
Колодка ножа являє собою дві сталеві пластини з неіржавкої сталі з дерев'яними накладками, що робить ніж ергономічним і зручним у роботі. Стабілізована деревина накладок не холодить руку на морозі, що робить набагато приємнішою роботу ножем узимку. Прекрасний легкий і компактний складаний ніж із сучасних матеріалів для широкого спектра завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 32 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Маса, г | 210 |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Anodized |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |