01585 Grand Way — вельми зручний, не громіздкий, складаний ніж. З цікавою формою клинка на тему класичного кліп-пензаму. Він виготовлений із доступної 420 сталі. Для повсякденних, побутових завдань, механічних і хімічних властивостей цієї марки стали більш ніж достатньо. Серед них — гарна корозієстійкість, в'язкість і її оброблюваність, що забезпечує.
За надійність розкладання і фіксації клинка тут відповідає класичний різновид ножових замків — лайнер-лок. Замок, перевірений часом, надійний і дає змогу впоратися з ножем однією рукою й не особливо боїться забруднення. Додаткова зручність для лівшів і правшів — ніж відкривається однією рукою за двосторонній шпеник клинка.
Колодка ножа утворена сталевими лайнерами з дерев'яними накладками, забезпеченими продуманою насічкою. Також у колодці є отвір для темляка. Темляк дає змогу звільнити пальці руки для виконання будь-якої роботи, не випускаючи ніж із руки. Для зручнішого носіння складаний ніж 01585 Grand Way забезпечений кліпсою.
01585 Grand Way — цікавий складаний ніж, у якому вдалі технічні рішення поєднуються з простотою та практичністю. Зручний для носіння кожен день фолдер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Маса, г | 110 |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 420 |