Нож складной E-38
Виробник: Grand Way; Матеріал руків'я: Метал
Розмір леза. Довжина леза: 85 мм; Ширина леза: 26.0мм; Товщина леза: 2.8мм
Додаткові характеристики. Наявність кліпси: так; Твердість сталі, HRC: 56-57; Маса, г: 128; Загальна довжина: 195; Довжина ручки: 110 мм; Тип ножа: Складаний; Тип замка: Liner Lock; Поверхня леза: Black Oxide; Наявність чохла: ні; Тип паковання: кольорова картонна коробка; Марка стали: 440 A
| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 26 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Марка стали | 440 A |
| Маса, г | 128 |
| Довжина леза | 85 мм |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |