Загальна довжина, мм: 200
Довжина леза, мм: 85
Довжина ручки, мм: 115
Товщина леза, мм: 2.8
Ширина леза, мм: 24
Марка стали: 440 A
Твердість сталі, HRC: 56-57
Поверхня леза: Black Oxide
Матеріал руків'я: Пластик
Тип замка: Liner Lock
Маса, г: 105
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Стильний ніж Е-27 від компанії Grand Way. Літера «Е» в артикулі ножа означає, що ніж належить до лінійки так званих EDC (every day carry) ножів, що в перекладі з англійської означає: «для щоденного носіння». Філософія EDC не накладає на ніж обмежень за його дизайном, але робить упор на його практичність і універсальність у повсякденному застосуванні.
Клинок ножа типу «дроп-пойнт», зі слабо- увігнутими спусками від середини клинка. Розвинений фальшлез на обуху цього ножа, виконує одночасно дві функції, з одного боку — зміцнює клинок і допомагає йому проникати в розрізаний матеріал, з іншого — візуально «обтискає» клинок і робить його стрункішим. Дроп-пійнт — розумний компроміс між різальною і проникною здатністю, зі збереженням міцності властивостей вістря ножа. Сталь 440A, з якої виготовлений клинок, трохи поступається за твердістю лідеру топа лінійки 440 сталей — 440С, але водночас має свої позитивні переваги, серед яких здатність чудово приймати заточування, і найвище корозійне стійкість, у лінійці 440 сталей.
Ніж комфортно та впевнено сидить у руці завдяки зручній, цікаво оформленій ручці — пластикові накладки мають модне забарвлення в цифровий камуфляж. За надійну фіксацію клинка в розкритому положенні, відповідає надійний перевірений часом замок Liner Lock. Замок невибагливий, не боїться бруду, і дає змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Що дійсно дивує в цій моделі, так це дуже плавний, і легкий хід клинка, зазвичай властивий дорожчим моделям ножів. Такої чіткої роботи механіки вдалося досягти способом полірування внутрішніх частин лайнера ножа.
Дуже приємний сучасний ніж, виготовлений із сучасних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Маса, г | 105 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 A |