Ніж Grand Way E-41 — це суцільнометалевий складаний ніж кишенькового формату, що вирізняється стильністю виготовлення. 440А, з якої виготовлений клинок ножа — це неіржавка сталь із середнім вмістом вуглецю, головними перевагами якої є легкість правки, прекрасна заточуваність і висока корозійна стійкість.
Клинок ножа має виражене зниження лінії обуха: такі форми — розумний компроміс між різальною і проникною здатністю, зі збереженням міцності. Клинки такого типу, через свої особливості, поширені не тільки серед складаних ножів, а й мисливських або туристичних моделей.
Колодка ножа складається з двох металевих пластин, змонтованих між собою гвинтами. Одна сторона прикрашена об'ємним стильним малюнком на мисливській тематиці.
Вигини та виїмки колодки працюють на ергономіку ножа. За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає класична система бек лок, яка вирізняється безвідмовністю, простотою конструкції, стійкістю до забруднень.
Серед інших продуманих елементів, що працюють на зручність використання ножа, не можна не зазначити насічку під великий палець на обуху клинка та отвір для темляка в завершенні колодки.
Grand Way E-41 — це прекрасний вибір для людини, яка шукає стильний, недорогий повсякденний ніж.
Цей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | немає |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Маса, г | 143 |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 A |