| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 2.79 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Frame Lock |
| Поверхню леза | Black Oxide |
| Наявність чохла | немає |
| Ручна робота | немає |
| Марка стали | 440 A |
| Маса, г | 120 |
| Довжина леза | 85 мм |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Наявність кліпси | так |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |