Grand Way 2485 U належить до категорії міських ножів. Його можна легко носити та використовувати в умовах міста. Такі моделі, крім багатозадачності, мають такі якості, як-от міцність, компактність і ергономічність.
Клинок ножа 2485 U — кинджального типу, списоподібної форми, інакше іменувана «spear point». Клинки такої форми переважно проникають властивостями, ніж різальними.
Клинок виготовлений зі сталі 440С, основними перевагами якої є опірність зносу та іржі, а також опірність навантаженням. Також клинок має дуже якісне покриття, здійснене за допомогою технології powder coating, тобто нанесення захисного шару способом скріплення порошку. Таке покриття — чудовий захист ножа від корозії, іржі та подряпин.
Колодка нескладного ножа 2485 U виготовлена з гумополімеру. Цей матеріал — поєднання найкращих якостей пластику та гуми. Плюс, завдяки шорстковій фактурі, низькій низці борозен, що поліпшують зчеплення, колодка міцно та зручно лежить у долоні. Є на ній і отвір під темляк.
Варто зазначити, що ніж має надійну конструкцію, що забезпечується виконанням клинка та хвостовика ножа з суцільної заготовки металу.
Ніж комплектується поясними піхвами практичної кордури.
Ніж Grand Way 2485 U — компактний, міський кинджал повсякденного носіння, який завдяки своїй компактності та стриманому дизайну здатний «затерятися» серед ваших речей, не привертаючи до себе особливої уваги.
Загальна довжина, мм: 230
Довжина леза, мм: 120
Довжина ручки, мм: 110
Товщина леза, мм: 2.2
Ширина леза, мм: 23
Марка стали: 440 C
Твердість сталі, HRC: 57-58
Поверхня леза: Powder Coatind
Матеріал руків'я: гумопластик
Наявність чохла: да
Матеріал чохла: Тканина
Маса, г: 90
Тип паковання: кольорова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Нескладною |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Поверхню леза | Powder Coatind |
| Наявність чохла | так |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 23 мм |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Матеріал рукоятки | резинопластик |
| Маса, г | 90 |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |