Нескладаний ніж 2757 P Grand Way — це модель, у якій вдало поєднуються сучасний дизайн і цікаві технічні рішення. У результаті вийшов практичний ніж, придатний для вирішення цілої низки завдань як у похідних, так і в міських умовах.
Ніж не перетяжний і не громіздкий, він забезпечений надійним клинком із неіржавкої 420 сталі, який допоможе вам і під час готування в поході, і під час організації табору в природних умовах. Сталь цієї марки вирізняється підвищеною в'язкістю й низькою крихкістю. Так, вона м'яка, але зате правиться і точиться навіть підручними засобами в польових умовах.
Геометрія клинка й ергономічна ручка роблять його в багатозадачним ножем. Ним можна чистити та різати не тільки овочі та фрукти, дрібно нарізати та шаткувати зелень, ковбасу, рибу та сир, але й у разі оброблення невелику дичину.
Як і в інших надійних туристичних ножів, і вся конструкція ножа, і її окремі елементи підпорядковані цій концепції. Колодка в ножа 2757 P є продовженням клинка, тобто це в нас не "ломовітний" фултанг із накладками з міцного нековзного гумополімеру чорного кольору.
Також ніж забезпечений нехитрими, але практичними піхвами з кордури, що застібаються на кнопку.
Ніж 2757 P від компанії Grand Way може прийти якомога доречно в різних кухонних роботах — стане в пригоді для готування страв похідного меню. Та й взагалі на природі: з огляду на його параметри, ним можна виконувати кілька робіт, пов'язаних з облаштуванням похідного господарства.
Загальна довжина, мм: 240
Довжина леза, мм: 115
Довжина ручки, мм: 125
Товщина леза, мм: 2.8
Ширина леза, мм: 25
Марка стали: 420
Твердість сталі, HRC: 52-55
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: гумопластик
Наявність чохла: да
Матеріал чохла: Тканина
Маса, г: 110
Тип паковання: кольорова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Нескладною |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | так |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Марка стали | 420 |
| Довжина леза | 115 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | резинопластик |
| Маса, г | 110 |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |