Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм.
Збалансований склад сталі марки 8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточування, гарну стійкість до іржі та високу міцність, а якісне заводське заточування клинка впевнений різ. Ця модель була випущена за проєктом компанії Grand Way.
Клинок ножа утворений плоскими спусками від обуха, що забезпечують чудове глибоке різання, і загартований до 59 HRC. Приємну вагу ножу надають сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, що скріплює клинок і колодка в єдину жорстку конструкцію. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Міцному складаному ножу потрібен надійний замок — це осьовий замок «Axis Lock». Потужний сталевий стрижень впевнено замикає клинок у відкритому положенні, а тугі омегаоподібні пружини забезпечують надійну фіксацію. Накладки на колодці виготовлені з красивого та міцного червоного дерева. Червоне дерево має чудові показання міцності та довговічності.
Деревина, яка використовується для виготовлення накладок, пройшла спеціальне оброблення та стійка проти вологи, гниття й шкідників. Теплі на морозі та приємні на дотик накладки мають гарну текстуру та мають чудовий вигляд. Шпіньки на клинку забезпечують відкриття ножа однією рукою, а симетричний дизайн буде однаково зручним і правшам і лівшам. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою.
Чудова модель зі свіжим дизайном і чудовим різанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Сатин |
| Довжина ножа | 225 мм |
| Вага ножа | 145 г |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Маса, г | 145 |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Axis Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 8Cr13MoV |