Надійний і красивий ніж незвичайного дизайну. Клинок цього ножа виготовлений зі сталі марки 440С. Візитна картка 440C висока зносостійкість і твердість, яка забезпечується високим вмістом вуглецю та легуванням молібденом і ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду. Колодка ножа продуманої ергономічної форми підійде і великій, і дрібній руці, і прекрасно підходить для будь-яких робіт. Сама колодка утворена сталевими лайнерами на гвинтах і має гарні накладки, що імітують кістку з цікавою фактурою.
Унікальність цього ножа в упорах на клинку. Невеликі виступи з рифленням слугують упорами в розкритому стані та важелем для одноручного в закритому. Ніж можна розкрити як надавши вказівним пальцем на верхній виступ і «вимкнути» клинок, так і великим пальцем за нижній виступ. Міцності конструкції додають сталеві больстери. Чудове поєднання дизайну та функціональності. Приємна важкість ножа забезпечена міцністю конструкції та великою кількістю металу. Дивовижне поєднання світлого пластику та матової сталі. Міцний, надійний і гарний ніж з унікальним дизайном і хижим клинком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Метал, Пластик |
| Наявність кліпси | так |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Маса, г | 130 |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Довжина рукояті | 100 мм |
| Вид ножа | Складаний |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхню леза | Satin Finish |
| Наявність чохла | немає |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Марка стали | 440 C |