| Розмір леза | |
|---|---|
| Ширина леза | 34 мм |
| Товщина леза | 2.65 мм |
| Основні | |
| Виробник | Grand Way |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Сталь |
| Поверхня | Глянцева |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Мисливський |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Поверхню леза | Mirror Polish |
| Наявність чохла | так |
| Ручна робота | так |
| Марка стали | 50X14 MF |
| Маса, г | 144 |
| Довжина леза | 153 мм |
| Довжина рукояті | 135 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево, Латунь |
| Загальна довжина | 288 мм |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |